Linki - PC Doktor - Srebrny Partner Comarch - Oprogramowanie dla Firm

Linki - wszystko dla Twojej firmy w jednym miejscu!

Comarch OPT!MA to program stworzony z myślą o rynku małych i średnich firm działających w różnych branżach. Zawiera kilkanaście zintegrowanych (pracujących na jednej bazie danych) aplikacji-modułów obsługujących różne obszary działalności przedsiębiorstwa.

Poniżej można zapoznać się z cennikiem oraz pobrać wersję DEMO programu Comarch OPT!MA.

Cennik Comarch OPT!MA Pobierz Demo

Program dostępny jest również w modelu usługowym (chmura, SaaS). Aby się zalogować lub zamówić Comarch iOPT!MA24 dla Państwa firmy wystarczy kliknąć poniżej.

Zaloguj się od usługi Comarch iOPT!MA24 Zamów usługę Comarch iOPT!MA24

iBard24 Backup Online to profesjonalna usługa do automatycznego tworzenia kopii zapasowych danych online. Dzięki iBard24 firma może skutecznie przeprowadzić backup i archiwizację cennych plików pochodzących m.in. z systemów do zarządzania firmą, takich jak Comarch OPT!MA, Comarch CDN XL, Comarch ALTUM (iBard24 Backup Online jest idealnym narzędziem do backupu i archiwizacji plików baz danych), czy komputerów pracowników.

Zaloguj się od usługi iBard24 Zamów usługę iBard24

Comarch iSklep24 to nowoczesny sklep internetowy umożliwiający prowadzenie działań sprzedażowych w Internecie oraz posiadający wbudowane narzędzia promocji. Unikatową jego wartością jest pełna integracja z systemami do zarządzania - Comarch OPT!MA, Comarch iOPT!MA24, Comarch CDN XL oraz Comarch ALTUM.

Zobacz demo Comarch iSklep24 Zamów Comarch iSklep24

 

Copyright © 2013 PC Doktor. All rights reserved.

Odwiedza nas 85 gości oraz 0 użytkowników.

Home Pobierz Linki