iMall24 - PC Doktor - Srebrny Partner Comarch - Oprogramowanie dla Firm

Jak zacząć sprzedawać w iMall24?

Wirtualna galeria handlowa iMall24Potencjał e-commerce jest ogromny, a kluczem do sukcesu jest bogata oferta towarowa. Gorąco zachęcamy, aby Państwa towary uzupełniły i wzbogaciły kategorie produktowe i usługowe iMall24. Łącząc zasoby ponad 40 tysięcy małych firm pracujących na Comarch OPT!MA, oraz ponad 3500 dużych przedsiębiorstw pracujących na Comarch CDN XL stworzymy wspólnie najbogatsza ofertę i zbiór produktów w Internecie, który przyciągnie rzesze klientów.


Zapraszamy na: www.imall24.pl


Sprzedaż na iMall24 jest bardzo prosta, odbywa się wprost z Comarch OPT!MA – nie trzeba posiadać ani sklepu internetowego, ani własnej strony www, czy tym bardziej dodatkowego oprogramowania. Konieczne jest tylko posiadanie modułu Comarch OPT!MA Handel, który umożliwia sprzedaż i magazynowanie towarów. iMall24 współpracuje wyłącznie z nową Comarch OPT!MA 2010 w wersji 7.1 lub nowszej, a więc jedynym warunkiem przystąpienia do współpracy jest aktualizacja posiadanego oprogramowania

Konfiguracji programu można dokonać samodzielnie! Aby rozpocząć sprzedaż na iMall24 wystarczy wprowadzić kilka nowych ustawień. Prosimy zapoznać się z materiałami instruktażowymi, zamieszczonymi poniżej w formie przewodników krok po kroku oraz filmów pokazujących jak skonfigurować i umieścić towary na iMall24.


Sprawdź jak łatwo rozpocząć promocję swoich towarów w galerii iMall24.

  

  


Aby w pełni wykorzystać potencjał dodatkowego kanału dystrybucji - internetowej galerii handlowej iMall24 zachęcamy do zapoznania się z poniższą dokumentacją oraz filmami instruktażowymi.


 Dostępne dokumenty:

Darmowa reklama w iMall24
Przewodnik iMall24 dla użytkowników Comarch ERP Optima
Przewodnik iMall24 dla użytkowników Comarch iSklep24
Przewodnik iMall24 dla użytkowników Comarch ERP iFaktury24
Najczęściej zadawane pytania

Dostępne filmy:

Dodanie towaru do iMall24
Wysyłanie wizytówki w przypadku posiadania Comarch iSklep24

Copyright © 2013 PC Doktor. All rights reserved.

Odwiedza nas 57 gości oraz 0 użytkowników.