Comarch OPT!MA - PC Doktor - Srebrny Partner Comarch - Oprogramowanie dla Firm

Instrukcje i filmy instruktażowe do programu Comarch OPT!MA.

Comarch OPT!MA to program stworzony z myślą o rynku małych i średnich firm działających w różnych branżach. Zawiera kilkanaście zintegrowanych (pracujących na jednej bazie danych) aplikacji-modułów obsługujących różne obszary działalności przedsiębiorstwa.

Comarch OPT!MA

Możliwości interfejsu Comarch OPT!MA 2010

Comarch OPT!MADzień 30 września 2011 był ostatnim dniem wsparcia dla oprogramowania Comarch OPT!MA w wersji 17.xx. Jest to jednoznaczne z zakończeniem uaktualniania tej wersji programu o zmiany w przepisach prawnych oraz brakiem prac związanych z ulepszeniem jej działania oraz dodawania nowych funkcjonalności. 

Wszystkich nowych użytkowników Comarch OPT!MA w wersji 2010 zapraszamy do oglądania filmu prezentującego możliwości interfejsu programu.  

Czytaj więcej...

Nowości w Comarch OPT!MA 2012

Comarch OPT!MA

Wielkimi krokami zbliża się dzień premiery Comarch OPT!MA w wersji 2012. Już dziś udostępniamy filmy pokazujące nowości funkcjonalne nowej wersji.

Czytaj więcej...

Instrukcje Comarch OPT!MA Business Intelligence

Rozwiązanie Comarch OPT!MA Analizy BI jest źródłem wiedzy na temat każdego obszaru funkcjonowania firmy. Integruje dane pochodzące z Comarch OPT!MA, pozwalając na ich przekrojowe analizy, tworzenie szczegółowych i dynamicznych raportów, w postaci tabelarycznej lub wykresów. Tego typu narzędzie może znacząco podnieść jakość pracy i jej wyników nie tylko włościanom firm, ale też szeregowym pracownikom odpowiedzialnym za realizację poszczególnych zadań.

Czytaj więcej...

Copyright © 2013 PC Doktor. All rights reserved.

Odwiedza nas 63 gości oraz 0 użytkowników.

Home Pobierz Dokumentacja Comarch OPT!MA