Dokumentacja - PC Doktor - Srebrny Partner Comarch - Oprogramowanie dla Firm

Instrukcje i filmy instruktażowe.

Jak zacząć sprzedawać w iMall24?

Internetowa galeria handlowa iMall24

Potencjał e-commerce jest ogromny, a kluczem do sukcesu jest bogata oferta towarowa. Gorąco zachęcamy, aby Państwa towary uzupełniły i wzbogaciły kategorie produktowe i usługowe iMall24. Łącząc zasoby ponad 40 tysięcy małych firm pracujących na Comarch OPT!MA, oraz ponad 3500 dużych przedsiębiorstw pracujących na Comarch CDN XL stworzymy wspólnie najbogatsza ofertę i zbiór produktów w Internecie, który przyciągnie rzesze klientów.

Czytaj więcej...

iKsięgowość24

iKsięgowość24

Społeczność Biur Rachunkowych iKsięgowość24 jest społecznością zrzeszającą podmioty gospodarcze prowadzące działalność usługową i doradczą z zakresu księgowości oraz kadr i płac, posiadające oprogramowanie Comarch OPT!MA lub Comarch iOPT!MA24 w wersji dla Biur Rachunkowych.

Czytaj więcej...

iBard24

iBard24

iBard24 Backup Online to profesjonalna usługa do automatycznego tworzenia kopii zapasowych danych online. Dzięki iBard24 firma może skutecznie przeprowadzić backup i archiwizację cennych plików pochodzących m.in. z systemów do zarządzania firmą, takich jak Comarch OPT!MA, Comarch CDN XL, Comarch ALTUM (iBard24 Backup Online jest idealnym narzędziem do backupu i archiwizacji plików baz danych), czy komputerów pracowników.

Czytaj więcej...

iSklep24

iSklep24

Comarch iSklep24 to nowoczesny sklep internetowy umożliwiający prowadzenie działań sprzedażowych w Internecie oraz posiadający wbudowane narzędzia promocji. Unikatową jego wartością jest pełna integracja z systemami do zarządzania - Comarch OPT!MA, Comarch iOPT!MA24, Comarch CDN XL oraz Comarch ALTUM.

Czytaj więcej...

Comarch iOPT!MA24

Comarch iOPT!MA24

Comarch iOPT!MA24 - nowoczesny, zintegrowany program wspierający prowadzenie firmy dostępny w całości przez Internet.

Czytaj więcej...

Podkategorie

  • Comarch OPT!MA

    Instrukcje i filmy instruktażowe do programu Comarch OPT!MA.

    Comarch OPT!MA to program stworzony z myślą o rynku małych i średnich firm działających w różnych branżach. Zawiera kilkanaście zintegrowanych (pracujących na jednej bazie danych) aplikacji-modułów obsługujących różne obszary działalności przedsiębiorstwa.

    Comarch OPT!MA

Copyright © 2013 PC Doktor. All rights reserved.

Odwiedza nas 53 gości oraz 0 użytkowników.

Home Pobierz Dokumentacja